Laagri Kooli 15. lend lõpetas 20. juunil põhikooli

Laagri Koolis oli sel aastal lõpetajaid kokku 96, kellest kiituskirjaga lõpetas 21 õpilast.

Aktusele oli osalejaid tervitama ja lõpetajatele lõputunnistuste üleandmisele tulnud ka vallavanem Andres Laisk. Lilli, häid sõnu ja päikest edasiseks jagus kõikidele lõpetanutele.

Ülevaade lõpetanute saavutustest ja lähiaja plaanidest

Kiituskirja teenisid suurepäraste tulemuste eest välja Lisanna Hiie, Henri Roger Luhala, Merilin Maiste, Hugo Rannamets, Laura Ly Tennokese, Signe Tepand, Liset Treve, Margaret Tõnstein, Karl Vali, Marta Lember, Paul Holger Luhtein, Silver Robin Marimäe, Mariette Saviauk, Timo Sild, Elsa Tuisk, Arabella Nõmme, Helena Aus, Marta Kütt, Inger Simmo, Nette Marii Virgepuu ja Luisa Väät.

Kiituskiri tähendab, et põhikooli lõputunnistusel on ainult puhas viite rida.

Tublide õpilaste taga on tublid lapsevanemad ja toredad õpetajad. Kõikide 15. lennu lõpetajate hingele on oma tooni andnud Maire Kinkar, Ain Karutoom, Kristi Kallus, Veroonika Pihelgas, Riin Buddell, Sigrit Nigulas, Piret Laane, Urve Soomets, Kairi Lääne, Ivi Tarvas, Reet Gutmann, Aivi Pärisalu, Õnneli Valter – kõik lõpetajate klassijuhatajad.

Lisaks tunnustati mitmeid lõpetajaid ainealaste kiituskirjade (53 õpilast) ja erinevate tänukirjadega.

Kool tänab kõiki lõpetajaid ja nende vanemaid eduka koostöö eest põhikooli jooksul.

Kindlasti on nii mõnelgi lugejal huvi, kuidas meedias kajastust saanud 9. klassi matemaatika lõpueksam Laagri Kooli õpilastel läks.

Kõikide eksamisooritajate keskmine oli 82%. Kaks õpilast saavutasid 100% ja üheksa 98%. 48 õpilasel (pooltel eksamisooritajatest) oli tulemus 90% või rohkem.

Oli ka neid, kes eksamit positiivsele tulemusele (50 või rohkem %) ei sooritanud. Seega - täitsa tavaline tore väike maakool oma toredate lõpetajatega.

Mis edasi?

Esialgse info põhjal on edasiõppimise osas kõige populaarsem valik teist aastat järjest Saue Riigigümnaasium, naaberkooli on hetkeseisuga minemas 22 lõpetanut. Populaarsuselt teisel kohal on Mustamäe Riigigümnaasium, kuhu plaanib minna 11 lõpetanut. Gustav Adolfi Gümnaasiumisse on pääsu lunastanud 9 noort ning võrdselt 7 õpilast läheb Tallinna 32. keskkooli ja Arte Gümnaasiumisse.

Neli lõpetanut läheb Tallinna Mustamäe Gümnaasiumisse ja sama palju Tallinna Nõmme Gümnaasiumisse ja ka Tallinna 21. Kooli.

Sisse on saadud veel Vanalinna Hariduskolleegiumisse, Tallinna Prantsuse Lütseumi, Tallinna Ehituskooli, Tallinna Polütehnikumi, Audentesesse, Tallinna Reaalkooli, Tõnismäe Riigigümnaasiumisse. On ka neid, kes pole veel päris selgusele jõudnud, mis neid ees ootab. Suvi annab selge sihi.

Laagri Kool hoiab kõikidele lõpetanutele pöialt ja loodab, et meie kool on andnud tõrudele piisavalt hoogu, et edasisi õpinguid ja elu edukalt nautida ning tammeks sirguda.

Allkiri: Laagri Kooli 9.a klass. Tagumine rida vasakult: Kaspar Purge, Karl Vali, Mattias Tuusis, Hugo Rannamets, Norman Lobjakas, Morgan Cristofer Tarn, Gent Gross, Oliver Poudel. Keskmine rida vasakult: klassijuhataja Ain Karutoom, Tanel Saar, Henri Roger Luhala, Signe Tepand, Liset Treve, Lisanna Hiie, Natalia Gontšar, Simmo Uiboupin, Stig Sillar. Esimene rida vasakult: Mirjam Poudel, Johanna Saaremäel, Aimei Zuo, Saskia Saaremäel, Karmen Emily Gabor, Merilin Maiste, Laura Ly Tennokese, Margaret Tõnstein

Allkiri: Laagri Kooli 9.b klass. Tagumine rida vasakult: Elis Gisela Lanno, Silver Robin Marimäe, Timo Sild, Rico Kass, Toomas Aron Valtin, Erik Väät, Elmo Tuisk, Tanel Mätlik. Keskmine rida vasakult: Mariette Saviauk, Kleer Kold, Elsa Tuisk, Miia Maria Niilits, Annabel Ajangu, Paul Holger Luhtein, Jan Erik Jaeski, Oskar Reineberg, Oliver Trei. Esimene rida vasakult: Arabella Muhel, Anni Õunpuu, Melinda Tomilin, Brigitta Ubar, Marta Lember, klassijuhataja

Riin Buddell, Knut Kallas.

Laagri Kooli 9.c klass. Tagumine rida vasakult: Oskar Toots, Lauri Uusoja, Oskar Valk, Martin Nõmm, Mikk Juur, Andreas Einloo, Henry Ink. Keskmine rida vasakult: klassijuhataja Urve Soomets, Mirell Zukovits, Karl Liblik, Triin Lisell Aasmaa, Andre Viktor Aarela, Karl Wilhem Kikas, Kristofer Pendra. Esimene rida vasakult: Kirke Reinhold, Arabella Nõmme, Mia Männamäe, Birgit Vihul, Ilma Maia Ritari, Amelia Mihalachi, Karolina Tõugjas, Helis Valk. Pildilt puuduvad Marite-Ly Kostiv, Isabell Männik, Keiro Uuspõld.

Allkiri: Laagri Kooli 9.d klass. Tagumine rida vasakult: Lars Sander Ossep, Kerter Randlaine, Markus Ilves, Hans Oskar Erikson, Ruuben Püss, Kristo Kondrov, Ramon Uibo, Mattias Madis, Aaron Sarapuu. Keskmine rida vasakult: Heiko Pohlak, Leigi Lillepea, Nora-Marii Orav, Terle Juss, Laurell Katriin Sepalaan, Eleanor Raamat, Kristjan Sepp, Kaarel Kruusement. Esimene rida vasakult: Helena Aus, Kiti Kirt, Inger Simmo, Nette Marii Virgepuu, Luisa Väät, Marta Kütt, Brita Krittel Kruusandi, klassijuhataja Aivi Pärisalu

Piltidelt on puudu 9.e klassi Jonas Suvorov ja klassijuhataja Õnneli Valter. Fotod: Pildikompanii OÜ

Toomas Artma

Laagri Kooli direktor