Kandideeri Saue Valla Noortevolikokku!

Noortevolikogu on vallavolikogu juures tegutsev noortest koosnev nõuandva õigusega osaluskogu. Noortevolikogu eesmärk on arutada valla pädevusse kuuluvaid noori puudutavaid küsimusi ning teha nende kohta ettepanekuid vallavolikogule ja vallavalitsusele, lähtudes noorte vajadustest ja huvidest.

Noortevolikogus on noortel võimalus esindada noori kohaliku, maakondliku, riikliku ja rahvusvahelise tasandi üritustel. Võtta osa erinevatest koolitustest ja õppesõitudest. Noored saavad osaleda vallavolikogu komisjoni istungitel ning tutvustada ja edendada demokraatia põhimõtteid noorte hulgas.

Noortevolikogusse kandideerimisõigus on Saue vallas elavatel või õppivatel noortel vanuses 13-24 aastat.

Kandidatuuri esitamise periood on 18. detsember 2023 kuni 14. jaanuar 2024.

Kandidatuuri esitamine

Avaldusi võetakse vastu elektrooniliselt e-mailile info@sauevald.ee ja paberkandjal Saue vallamajas ning halduskeskustes.

Valimispäev on 11. veebruar 2024.

sauevald.ee/noortevolikogu

instagram.com/sauevallanoortevolikogu