Sadanud lume ja tuisu tõttu võtab vallateede lumest puhastamine kauem aega

Vallavalitsuse teedespetsialistid annavad teada, et sadanud lume ja tuisu tõttu ja et tuleb aidata kaasa ka riigi kõrvalteede hooldel, võtab osade vallateede lumest puhastamine kauem aega.

Öösel ja hommikul oli tugev lumesadu koos tuisuga. Lund sadas maha rohkem kui ennustati ja kõva lumesadu jätkus veel hommikulgi.

Et teeservades on kõrged lumevallid, on tuule ja tuisuga teedele kogunenud sügavamaid tuisuvaale.

Praegune info on, et riigiteede hooldetehnika on põhimaanteede hooldusel ja kõrvalmaanteede hooldus viibib.

Saue valla partnerite hooldetraktoreid on teedel töös ca 37 ühikut.

Et rakendunud on rasked ilmastikuolud ja tuisuvaalude tõttu on teede puhtaks lükkamine aeganõudvam ja et tuleb aidata kaasa ka riigi kõrvalteede hooldel, võtab kõikidele taluteedele jõudmine tavapärasest kauem aega.

Samuti viibivad osade kõrvaltänavate hooldused. Sinna liigutakse edasi, kui põhilised suuremad teed ja tänavad on puhastatud.

Palume kannatlikku meelt ja kel võimalik, võiks täna kodukontoris töötada, kuni sahk teieni jõuab, et mitte jääda lumme kinni saha tööd segama.

Talvine teehooldus Saue vallas: piirkonnad, hooldajad ja valvetelefonid